Witajcie kochani .:) Dziś pokaże wam francuski manicure w wersji na wesoło :D.
Mam nadzieje że wam się spodoba liczę również na komentarze oraz zdjęcia waszych pazurków :p
Instrukcja :
1) Przygotuj płytkę paznokcia do manicure. Po opiłowaniu i usunięciu skórek - na koniec wypoleruj płytki za pomocą kostki-polerki.
2) Pokryj paznokcie bazą pod lakier. Pełni ona funkcję odżywki wzmacniającej, wyrównuje powierzchnię płytki, dzięki niej - manicure trzyma się dłużej.
3) Gdy baza całkowicie wyschnie, białym lakierem z pomaluj końce paznokci.
Powinnaś wykonać kreskę przypominającą tzw. linię uśmiechu (lekki łuk).
Zwykła, prosta kreska wygląda jednak równie dobrze.
Dla ułatwienia możesz użyć specjalnych szablonów do francuskiego manicure (dostępne w drogeriach). Jeśli nabierzesz wprawy nie będą Ci one potrzebne.
4) Pomaluj paznokcie lakierem w odcieniu różu lub beżu (wystarczy jedna warstwa). Na koniec możesz dodatkowo pokryć paznokcie utwardzaczem, który nada im połysk oraz przedłuży trwałość lakieru.
5) Teraz czas na wesoły wąsik. Na linii wystarczy nałożyć dwie czarne,
łączące się ze sobą kropki i za pomocą cienkiego pędzelka przeciągnąć je
lekko ku górze - tworząc umowny wąsik.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz