Posiadacie w szafie koszule która nie podoba sie wam ? oto sposób na "nową" :D
Dla niewiedzących
1)Przygotowujemy koszule
2) Formujemy z niej niby kulkę
3)Związujemy nitką
4) Spryskujemy wybielaczem
5)Pozostawiamy do wyschnięcia
6)Gotowe xd

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz